Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rezolvat] Reclamatie
Nick tau: I'm USED M1NEBLANK
Nick celui reclamat: Quade
IP celui reclamat:  -
STEAM ID-u celui reclamat: -
Data și ora: azi
Motiv: http://imgur.com/a/ianQu limbaju neadecvat
P.S : vreau sa ii se scoata vipu ca nu il merita .... 
(This post was last modified: 27-06-2016, 11:40 by Kriminalu.)
pro reclamatie din motivu ca nu dai pe u@ si injuri adminii...eu am vb cu quade si a zis ca are pb cu tasrtatura da` din moment ce popate scrie pe altele clar poate scrie si pe u@...
Pro...
Fara suparare, dar u@ inexistent, iar daca ii atragem atentia zice ca sa-l lasam cu u@... Iar injuriile la adresa unor admini cat si limbajul din timpul jocului lasa de dorit...
Facem parte din staff'ul gamezone, noi trebuie sa fim exemplu !!
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
Pro .. am vazut si eu nu este chiar un "exemplu " are un limbaj nu tocmai decent si isi fae de cap ..
Abtinere! Poate are si el ceva de spus! .... si nu este ascultat!

Am observat ca daca se doneaza pe server ! se inchid ochi la orice reclamatie ! ceace nu e bine
pro si eu.. fiind vip nu trebuie sa profiti ca ai imunitate si sa injuri... in plus, nustiu dc, si asta nu o stiam nici eu, aveam doar dubii la faza asta, insa azi m-am convins ca VIP-ii au acces la admin chat.. deci mai ales avand acces la admin chat, ar trebui sa il folosesti, nu sa anunti codatii pe public.
[Image: WcQ2oX5.jpg?1]
Daca nu stie sa foloseasca U@ este greu dar ptr anumite cuvinte am l-am scos de la vip

T/C.
[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.