Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunţuri admini
Incepand de azi, am luat un boost de la o firma straina, respectiv vor fi intra foarte multi straini, incercati sa nu va bateti joc de ei si respectiv de server, nu suferiti, daca vezi ca te face dar simti ca e curat nu-i mai fa ss - 90% ca nu ti le mai trimite, incearca un blind ceva, stai spec..
[Image: WcQ2oX5.jpg?1]
am luat la cunostinta!
Incepand de azi doresc ca toti adminii sa foloseaca TS 3  pentru a ne ajuta reciproc cand sunt mai multi codati sau pentru a discuta unele probleme.

Este o cale pentru a tine cate o discutie intre noi adminii!

Si inca ceva toti admini care au steam Sa il foloseaca
(This post was last modified: 09-10-2016, 18:01 by Kriminalu.)
[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Boostul a fost oprit din cauza unor plugine care nu le permite firma de boost.. temporar, si anume pana pe data de 07.11.2016 au fost scoase pluginurile PIKA si cel ce pune numele gamezone automat la jucatori. Totusi a fost platit boostul pentru o luna, imi pare rau sa-l pierdem din cauza acestor plugine, ne descurcam si fara o luna. MS de intelegere.
(This post was last modified: 09-10-2016, 18:29 by EaGames.)
Pe langa boostul luat de Eagames am mai luat un boost saptamanl de la Gamestraker.rs de o saptamana
[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Nu va mai arat logurile ca va stiti foarte bine ce ati facut.
Dragonu DOWN
Xpre DOWN (erai sa scapi doar cu un warn dupa ajutor pe care il faci pe chat forum, dar m-am mai gandit odata, si nu imi pare normal ca un co-owner sa dea banuri pe-un capat...)
Gmz # A-Class 1warn
Fratele # Bomba 1warn
DnP # ---SeVrAgE--- DOWN
ReBeL 1warn

daca NU va place ceva, adresativa la krimi el ma da afara, va scoate va da tot ce are de dat, eu decizia nu o schimb.
Ce sa vorbit la confa a ramas acolo in confa aia... se cumpara boosturi pe-un capat si degeaba, daca iau toti ban si kick aiurea cam dc ar ramane un player pe acest server? Bani aruncati in vant, ma uit la activitatea adminilor, doamne suneteti majoritatea activi, in 2 luni cu atatia admini activi ar trebui sa se adune o gramada de playeri noi, dar na plec toti...

Rinnegan remove inactivitate.
(This post was last modified: 14-10-2016, 18:20 by EaGames.)
(14-10-2016, 17:52)EaGames Wrote: Nu va mai arat logurile ca va stiti foarte bine ce ati facut.
Dragonu DOWN
Xpre DOWN (erai sa scapi doar cu un warn dupa ajutor pe care il faci pe chat forum, dar m-am mai gandit odata, si nu imi pare normal ca un co-owner sa dea banuri pe-un capat...)
Gmz # A-Class 1warn
Fratele # Bomba 1warn
DnP # ---SeVrAgE--- DOWN
ReBeL 1warn

daca NU va place ceva, adresativa la krimi el ma da afara, va scoate va da tot ce are de dat, eu decizia nu o schimb.
Ce sa vorbit la confa a ramas acolo in confa aia... se cumpara boosturi pe-un capat si degeaba, daca iau toti ban si kick aiurea cam dc ar ramane un player pe acest server? Bani aruncati in vant, ma uit la activitatea adminilor, doamne suneteti majoritatea activi, in 2 luni cu atatia admini activi ar trebui sa se adune o gramada de playeri noi, dar na plec toti...

Rinnegan remove inactivitate.

1. am vb cu krimi si a zis ca putem juca seara mixuri deci nu vad care e problema
2. da am banat playeri 120 de minute pentru ca tot intrau pe server si nu puteam juca mix dupa ora 2 noaptea repet dupa ora 2 noaptea!!!
3. daca voi preferati sa dati down sau warn unor admini buni care va ajuta cu serverul si sa lasati sa joace playeri straini pe server cu coduri si cu lag e fix problema voastra, eu dupa ceea ce ai postat Eagames as vrea sa ma retrag, nu mai are rost sa imi dau interesul pentru server daca voi pentru asta imi dati down

Cam atat am de zis, dar decat sa imi dati down mai bine imi dati direct remove, pentru ca nu mi se pare corect ca sa primesc down pentru un motiv ca asta!
(This post was last modified: 15-10-2016, 00:29 by Xpre.)
[Image: pWmeRA7.gif]
bai frate ce am facut noi?? ce banuri am dat noi fara dovezi?? ce este cu aceasta decizi??? explicati?? ca nu inteleg nimic. ce banuri sau dat??? si aveti ce aveti cu noi dar xpre ce a facut?? eu nu inteleg ce banuri am dat eu fara dovada. datimi logoul cu banul meu si reclamatia de la playerul banat de mine in care sa dovedeasca ca eu am dat ban. sau tu te refereri ca am jucat mix seara la ora 2. si sunt de acord cu xpre. daca xpre ia down sau remove si eu vreau la fel. deci...niste mixuri jucate dupa ora 2 seara nu cred ca este motiv de down sau warn
(This post was last modified: 14-10-2016, 23:16 by DrOp^ThE^GuN.)
Lucha por tu vida...Lucha por tus sueños....lucha por vivir Sad  
Eu deja mi-am depus cerere de retragere si nu pentru ce am facut in seara aia ci pentru alt motiv . In legatura cu seara respectiva nu neg nimic si eu am fost alaturi de restu de pe lista si am hotarat de comun acord am fost cam 80% din admini la acele mixuri doar ca restu nu au umblat la amx au stat in umbra ne-au lasat pe noi pe mine pe sev si pe xpre noi 3 ca pe 3 sageti Smile)) nu-i nimic am fost vanduti ca iuda de catre restu .....pe lista asta nu-s nici macar jumate din cati au vina Big Grin Si dupa cum spune si xpre eu is de partea luui ma retrag din functie  de tot sasa numai warnuri si downuri stiti sa dati pe serveru asta joc de 1 an si n-am ajuns macar la god iar pe alte servere  nu mai continui......cuvintele-s de prisos e urat ea ce faci aduti aminte ca s-a mai stricat odata treaba pe serverul asta Tongue incercati sa nu ma cautati pe facebook sau skype nu o sa va raspund pentru ca nu-s demn de acest server cu stima acelasi Dragonaș  ;Wink  
Sincer si mie mi se pare putin cam exagerat aceste reglementari asupra adminilor in cauza cu toate astea cred ca am procedat corect tinand cont ca sa vb despre asta cu Krimi (poate sa exagerat putin frt ptin) dar totusi nu cred ca trebuia sa  se ajunga aici totusi sa dat DOWN la admini de top pt ce!!! 

Pt cativa jucatori care intra o data pe luna (daca intra) si atunci cu , Codurii 

Rog pe------KRIMINALU-----EAgame--------DJ Georgiano si toti cei inplicati in acesta situatie (inclusv eu) sa ne int deseara la sedinta sa stam de vb!!!!!!

MUltumesc....

Stima si REspect!!!!!!!
[Image: warface_blackwood_soldier_by_bacurok-d6cytoy.jpg] 

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.