Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunţuri admini
Exclamation 
Aici se vor posta toate anunturile pentru admini.
[Image: WcQ2oX5.jpg?1]
Magnum 44 suspend pentru inactivitate.
Merg pe acelasi drum inca 3 admini... daca nu se schimba nimic, va anunt la fel aici.

+ Sa redus termenul pentru a putea face cerere admin, a fost o luna de la slot, acum e 2 saptamani (14 zile).
Testarea ramane.

S-au scos mapele zigzag, bycastor, awp_ruins.
Primele 2 sunt destul de populare nu stiu din ce motiv. Pe zigzag se alearga ca nebunii ultimii playerii, daca nu e admin, poate dura foarte mult. Bycastor e prea problematica, arme, grote...
jucam awp_dust32 awp_india awp_one awp_wings , sau propuneti altele.
(This post was last modified: 02-07-2016, 21:30 by EaGames.)
vreau ca de acum incolo sa se faca in felu` urmator: cei ce pot da ban sau pika : sa aibe demo sau ss in banlist, deja incepem sa dam pika sau ban dupa ureche vreau sa fie o dovada clara in aspectul asta sa  nu mai existe divergente intre playeri si admini... toti adminii sa scrie ca am luat la cunostinta  aici pe threatu asta...cine mai da ban sau pika fara demo sau fara a i se face poze codat`ului are warn vad ca nu ne mai intelegem se dau ban`uri si pika aiurea..deci sa scrieti ca ati luat la cunostinta ms pt intelegere...
(This post was last modified: 19-07-2016, 07:09 by dj Georgiano.)
Am luat la cunostiinta
[Image: VnJautb.png]
Am luat la cunostinta
 LGD # GoToHell --> Hey, I'm the devil   Angel

www.gameovercs.ru

Am luat la cunostinta ( chiar daca nu am acces ) Big Grin
am luat la cunostinta
am luat la cunostiinta
[Image: pWmeRA7.gif]
Am luat la cunostinta...
Am demo'urile pe pc, in caz ca este vreo problema... Dar n-am avut pana acum nicio reclamatie... Big Grin
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
De maine voi lipsi o perioada buna de timp, minim o saptamana, kriminalu e cam rar si el pt ca are pb cu PC-u, deci toate intrebarile si problemele le rezolvati cu demonu, sau daca il prindeti pe kriminalul. dar cel mai bine sa nu fie probleme desigur Smile aveti grija.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.