Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii și părerea mea
Star 
Câteva păreri despre sv și sugestii. 
1. După ce ca nu mai sunt playeri pe sv  iar cei care întra sunt codați în mare parte, se dau și adminele greu  adică ma uit la cererea mea.,are 2 zile și doar cu Rebel și cu Guster am discutat la cerere. 
2. Adminii pe care ii are sv-ul își fac de cap sau pe românește "ii doare-n... "  schimba mapă cărora le place  chiar dacă de abia se schimbase cu 2 minute, și sunt și câțiva jucători, jucători pe care acum un an erau de doua sau trei ori mai multi.
3. Guster, ceea ce ai discutat cu z3 foox, undeva ai dreptate mare, când se fac cererile de admin, am văzut ca te întreabă dacă poți dona  și multe răspunsuri sunt afirmative, ca da! Cred ca ar fi un moment bun sa se doneze o mica suma pentru sv (eu o sa donez  fie ca îmi vor da accept la cerere, fie ca nu  joc de 3 ani pe sv și sincer, îmi pare rău că nu mai sunt playeri)
4. Eu cred ca fiecare dintre admini ar trebui sa aibe un nr de ore pe luna , dar din câte am văzut  ăștia lipsesc cu desăvârșire, ma iau după top15 aici, pentru ca înainte mulți admini erau în top, asta denota ca nu întra pe sv... 
5. Haideți sa punem câte-un umăr la ajutarea sv și sa fie bine, ca în trecut. Numai bine și pace .

O chestie ar fi ca pe forum sunt prezenți și se uita la postări, dar nimeni nu face nimic. Poate ar trebui sa răspundeți și sa ajutam sv-ul.
(This post was last modified: 18-02-2019, 20:48 by sTr1kzor.)
sa furat parola mea si a lui rebel, si cineva isi face de cap pe servar, nu sunt admini noi

[Image: banner.jpg]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.