Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inchis] Ce se intampla ?
Nu am mai intrat de ceva vreme dar parca e tot mai rau serverul , alte dati la ora 10-11 dimineata era full acum 3-4 tantari  si aia din kosovo Smile), ati bagat niste pulginuri cam aiurea trebuia lasat default si era mai ok . Din punctul meu de vedere e pe moarte serverul sau asa mi se pare . Asta cu kick pentru inactivitate e o panarama nu stiu cat timp ca nu am conometrat dar cat am fumat o tigare , trebuia facut in asa fel nu si admini sa ia kick doar playeri . Astia 4 playeri care erau la ora 10 dimineata imi cereau snow ca ei asa joaca . Deci serverul era mult mai ok default si cat mai putine pluginuri . Este doar o parere . Va multumesc.
(This post was last modified: 18-02-2019, 19:23 by Manu.)
Daca te bați, bate-te cu zeii , nu cu valetii.
Pluginu cu kick e rezolvat din cate stiu de la guster, nu stiu la ce pluginuri te referi. Nu moare serveru, e mort cs 1.6 si asta de ceva timp, daca se baga bani in el se rezolva dar nu prea avem de unde ca fiecare are probleme o sa vedem ce se intampla.
Serverul nu are nici un plugin nou, e pur si simplu defaul. Treaba cu kick o rezolvasem, e din ptb! (o sa mai arunc o privire astazi)
Ca nu sunt playeri? Nu e din cauza serverului (ai primit cea mai simpla si mai clara explicatie de la manu)
Toti ati inceput sa va plangeti de aces lucru si din cate vad se da vina pe server(nu esti primu) dar nici unu nu e constient ca in ziua de azi ca sa ai playeri trebuie sa ai boost, iar pt asta trebuiesc bani! Daca tot tineti atat la server, inloc sa dati vina mereu pe cate ceva, mai bn sariti cu un ajutor pt cumpararea unui boost!
Cu respect Guster!

P.S 1
As mai avea de adaugat ceva :
Daca tu ca si admin nu ai un numar mare de ore(in cazul tau minute) on pe server, ce pretenti mai ai de la un simplu player !
Uite cum sta treaba , eu sunt noou aici ,dar din cate vad se plang doar cei care nu mai au nici cea mai mica treaba cu acest server ,cei care nu ajuta in nici un fel dezvoltarea si mentinerea acesui server (nici cu ore pe server,nici cu ajutor financiar ,nici macar cu mici sugestii...)
30. Activitarea minima saptamanala a adminului pe server = 180 min, in cazul in care nu ati facut cerere de absenta si nu ati capatat orele minime puteti fi sanctionati.
https://www.gametracker.com/player/Z3_FooX/145.239.116.21:27015/  iar in cazul tau sun 27 de minute in ultima luna ...pai ..hai sa ne intrebam ce se intampla cu serverul nu?
Ce pretenti sa maia vem de la playeri ,serios acum?

P.S 2
Dupa ce o sa rezolv diseara si cu ptb(daca intradevar mai exista acea problema cu kick), eu personal o sa renunt la accesul ftp si o sa imi cer downgrade,deoarece si aici e ca in viata reala,cei care chiar vor sa faca ceva nu sunt apreciati ,iar cei care nu fac nimic au mereu cate un cuvat de spus , ba chiar sunt apreciati uneori !

Stima !

P.S 3 
Asa cum a promis , am verificat si din cate observ aceasta problema nu mai exista ...dar am zis ca na..poate am uitat eu sa salvez vreo linie in cfg sau ceva..(oricum am lasat detalii lu kriminalul, in caz de vor mai fi probleme legate de ptb)
Si pt ca eu sunt un om de cuvant ,am cerut sa mi se scoata accesul ptb, si mi-am dat singur downgrade(pana la functia de super-moderator,deoarece as dori sa raman cu acces unban si cvar)[dc am postat aici,pai,daca tot ai hotarat sa postez aici,avand chiar acces de admin pe server,practic ai vrut ca a ta "sugestie ori opinie sau ce o fi sa fie publica ,cand puteai sa o faci privata..am zis ca tot aici sa postez si eu ca na...asa e "frumos"]
Eu unu nu pot fi owner si sa am pretenti de la playeri ,cand uni admini nu sunt in stare sa respecte "3" reguli amarate !
Stima !
(This post was last modified: 14-02-2019, 14:48 by Guster.)
Nu inteleg de unde ai dedus tu treaba asta ca nu am ore , bai baiatule era doar o parere , nu am mai intrat de foarte mult timp dar asta nu inseamna ca nu am ore , eu nu am auzit de tine sau sa te vad pe sv , ai jucat sub acoperire pe sv ? Ti-au dat astia grade si vb de sus , stai linistit acolo , eu mam dat cu parerea ca serverul este pur si simplu terminat .
Posted by Z3_FooX - 3 minutes ago
Nu inteleg de unde ai dedus tu treaba asta ca nu am ore , bai baiatule era doar o parere , nu am mai intrat de foarte mult timp dar asta nu inseamna ca nu am ore , eu nu am auzit de tine sau sa te vad pe sv , ai jucat sub acoperire pe sv ? Ti-au dat astia grade si vb de sus , stai linistit acolo , eu mam dat cu parerea ca serverul este pur si simplu terminat .

1.Nu inteleg de unde ai dedus tu treaba asta : de pe gametraker am dedus treaba asta , el nu minte niciodata !
Da Click AICI si te confingi !
Da nu ai ore! ai 27 minute in ultima luna !

2.  bai baiatule era doar o parere : aceasta parere o puteai impartasi cu noi admini pe sectiunea privata de aici : http://gameovercs.ru/forumdisplay.php?fid=88 (de aia ai acces pe forum)

3.eu nu am auzit de tine sau sa te vad pe sv , ai jucat sub acoperire pe sv ? pai cand sa auzi tu de mine daca in ultimele 2 luni tu ai jucat doar 27 minute pe server ?
Eu joc din decembire si nu te-am vazut o singura data pe server,nu tu pe mine,pt ca nu aveai cum ... tinand cont ca ai 27 minute pe server !

4. Ti-au dat astia grade si vb de sus , stai linistit acolo  : da mi-au dat , deoarece spre deosebire de tine ,eu am incercat sa fac ceva cu serverul , si am icnercat sa joc cat am putut ! Nu vorbesc de sus, vorbesc cum trebuie cu un admin care chipurile e vechi ,da nu mai indeplineste nici o conditie pt a fi admin + multe alte lucruri , si pe deasupra mai esti si ...

5. serverul este pur si simplu terminat : explica de ce mai exact e terminat ? 
Iti zic eu ...ti-am explicat mai sus  si daca nu intelegi si nu reusesti sa citesti tot ce am scris , vezi ca ai o explicatie mai simpla si mai scurta de la manu..banuiesc ca a fost facuta pentru tine special !(e grele si e multe..)

6. nu are rost sa iti explic mai multe ...dc?e multe si e grele !
(This post was last modified: 14-02-2019, 15:38 by Guster.)
De azi dimineata pana la ora asta eu nu am vazut mai mult de 5 playeri pe server , ai idee cum era anul trecut prin septembrie la ora asta , era ful incepand de la ora 9 dimineata acum 5 playeri , eu nu stiu pe ce planeta traiesti de spui ca e ok serverul . Ce e ok?

Smile)) asta e ultima ai incercat sa faci ceva cu serverul si ai jucat foarte mult Smile))) cu treaba asta chiar lai ajutat ai jucat singur ? Smile)))) bai baiatule ti-am scris mai sus ca nu am mai intrat de foarte mult timp de vezi tu ca am 27 de minute jucate , ca sa vezi ce cap ai fi atent...... daca am jucat 27 minute crezi ca azi mi-au dat admin?
(This post was last modified: 14-02-2019, 15:41 by Z3_FooX.)
Deci tot ce faci e sa ne arati cat de incompetent poti fi ... ! Vrei sa ti se deseneze ? Ok !
O sa fac si asta,pt ca e greu sa citesti !
Da click aici mai jos !

https://imgur.com/a/SzLjQtV

Explicatie :
Boost ON : fondatori impreuna cu admini cumparau Boost
Boost OFF : momentan nu e cumparat nici un boost !
Ce este un bosst : e un server special care trimite playeri pe serverul de joc , atata timp cat este platit !

P.S inca odata te intreb , de ce nu este serverul ok ?

P.S eu doar ti-am raspund ,tu acum icnerci sa te scoti cumva , dar iti garantez ,nu ai cum ,cel putin nu cu mine , ai gresit persoana !

Nu ti-au dat azi admin,il aii de "n" luni , ani , ok ,deci prin asta te consideri admin nu?toate bune si frumoase pana aici !
Deci ,daca te consideri admin si cum ai zis si tu , nu il ai de azi , ar trebui sa stii regulamentul si pe deasupra sa incerci cat de cat sa il respecti !
Iti aduc eu adminte un fragment din regulament(l-am postat si mai sus,da e greu sa citesti)
30. Activitarea minima saptamanala a adminului pe server = 180 min, in cazul in care nu ati facut cerere de absenta si nu ati capatat orele minime puteti fi sanctionati.
Deci...?unde e concluzia ?
(This post was last modified: 14-02-2019, 15:48 by Guster.)
Bai cap de strut ca imi pierd rabdarea cu tine ce ti se pare ok la server ca sunt 5 playeri care joaca de la ora 10 dimineata pana acum ? explicami daca tot te bati cu pumni in piept ca serverul este ok . Si cu asta am incheiat .
Asta vrei sa zici tu,ma scuzi nu inteleg ... !sunt mai batut in cap !
Eu unu stiu ca atunci cand acuzi ceva inseamna ca acel ceva chiar are ceva !
Deci citez : serverul nu e ok ! cand zici lucru asta ,inseamna ca serverul are o problema , nu merge vre.un plugin , exista vreo eroare,isi da restart,e inchis ,nu te lasa sa intri ,etc etc
Ce treaba au playeri cu serverul ?
Vrei playeri , in ziua de azi playeri sunt cumparati , ai mai sus o explicatie si cu imagine special pt tine,pt ca pe langa faptu ca nu stii sa citesti,sa scrii,sa te exprimi mai esti si copac !asa ca ti-am desenat !
Foox grija cu limbaju ... Si revin la ce spui ti se pare normal sa ai 5 playeri pe server ? Pai pune tu 50 100 de euro si sa vezi ca ai playeri. Serveru nu are playeri ca nu avem boost activ, guster a ajutat sa rezolve unele buguri la server ce ti se pare aiurea ? Hai sa punem toti 5 - 10 euro sa se cumpere boost . Daca nu mai bine o lasam asa si nu avem pretenti. Seara buna.
Era sa uit, 27 de minute ai jucat in ultimele 30 de zile  nu era vorba ca ai luat adminu cu 27 de minute.Nimeni nu trebuie sa se supere dar cum tu foox(sau si eu mai rar) nu intri pe server asa nu intra nici playeri.
(This post was last modified: 15-02-2019, 01:45 by Manu.)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.