Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rezolvat] Greseala Ban (ai confundat ip-ul Alex)
1. Nick: sTr1kzor
2. IP: 92.12.177.239
3. STEAM_ID: Indicarea STEAM_ID-ului este OBLIGATORIE !! Atentie, acesta nu tine de steam, urmati pasii de mai jos !!
4. Harta: era awp_garden ,dar stiu ca urma d2
5. Ziua/Ora: luni (28.01.2019) si ora 17:30 (de precizat ,asta e ora Angliei )
6. Adminul care ti-a dat ban: Alex,dar banuiesc ca a confundat ip-ul cu al altcuiva .Cred ca e o greseala . Pentru ca chiar atunci eram pe forum ca sa anunt ca sunt 2 codati pe sv ,se poate vedea si ca am lasat acel comentariu la ora respectiva. Mi-a dat ban fara ca sa fiu pe sv ,eram pe forum sa reclam si sa aduc la cunostinta acel lucru... 
7. Dovada: Ban Information 

Name: sTr1kzor 

SteamID: STEAM_0:0:1308237358 

Reason: speed 

Unban Time: Permanent Ban 

Admin Name: Alex 

Admin SteamID: STEAM_0:0:456172885 

If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 

http://www.gameovercs.ru 

* Password accepted 

* Privileges set 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

Server # 310
Kicked :"You are banned from this server. Che

vreau sa vad si eu dovada ca aveam speed ,ma bufneste rasul la motivul asta ...eu stiu ca am o problema cu cs-ul ,ca imi merge greu si intrerupt (ceea ce ,cred ca ati vazut cu totii ) dar asa motiv... Fara suparare Alex .Smile poate primesc vreun raspuns..
(This post was last modified: 29-01-2019, 19:01 by Manu.)
deci,e cineva capabil sa raspunda la postarea asta ? de ce am ban ,pe motiv de speed ? cu ce dovada ? ca au trecut atatea ore si nu am primit niciun raspuns ...cum e posibil asa ceva sa am ban pe acest sv cand am doi ,aproape trei ani pe acest sv ...totusi ,cred ca , merit si eu un raspuns concret. Multumesc.....
un admin cu acces unban sa ii scoata banul !
Imi cer eu scuze in numele colegului meu,si a serverului,ai luat ban din cauza unei erori mai mult ca sigur,ip-ul steam se potrivea cu a unui player ce a fost banat im momentul respectiv pentru speed !
ai primit unban !

(This post was last modified: 29-01-2019, 19:01 by Manu.)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.