Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Acceptat] Bafta
Nick: ILUMINATI
Grad: Administrator.
Motiv: Sunt praf ca admin..  ..   .. SUNT PASARICA
Perioada: Definitiv.
(This post was last modified: 28-12-2018, 22:11 by Barba Neagra.)
DACA ASTA ITI DORESTI
Nu te cunosc in niciun fel dar, respect decizia ta! Putine persoane am cunoscut la viata mea care sa-si asume o "greseala". Eu zic sa te m-ai gandesti ,ai putea invata de pe la "batrani" nostri de aici 
[Image: o605OqV.jpg]

Bun motivul de la cererea de retragere…
Daca ti s-a dat respins la cererea de up, asta nu inseamna ca trebuie sa renunti…
Ai conditiile de up, tine cont de ele…
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
daca tu consideri ca e un motiv sa pleci ca nu ai luat up este ok cum doresti
dar trei sa te gandesti ca poate altul isi lua warn sau remove pt anumite greseli pe care si tu le-ai facut
[Image: ZtRf20v.jpg]
Tiam dat contra la cererea de up, pentru motivele pe care le-am expus acolo. Acele pareri personale erau menite sa intelegi ca functia de moderator e mai complicata decat cea de administrator, cere si mai multa implicare, ca sa iti explic mai pe sleau trebuie sa te implici la nivelul functiei de moderator cand esti administrator ca sa ceri up. 

Acum la aceasta cerere iti dau tot  , nu incerca sa fugi de provocari, este exact opusul implicarii, de aceea iti recomand sa ramai si sate implici cat de mult poti si o sa vezi ca o sa ai la o noua cerere de up numai PRO de la colegi;

Bafta si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi tie
Asteptam decizia ta iluminati ... mai vrei sau nu adminu ?
Decizia este din partea
[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Din ce vad nu prea il mai intereseaza ...
Mai mult, daca il urmaresti o sa vezi ca joaca pe alt server in fiecare zi....

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.