Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Respins] Retragere
Nick : Napoleon
Grad : Fondator
Motiv : personal
Perioada : permanent
De acum faceti cum va taie capul pe servar, eu am obosit sa va tot spun sa respectati regulamentul ala, sa nu mai cautati motive de cearta cu ceilalti colegi, sa nu mai dati ban fara dovada si multe altele....
Mult succes cu servarul si comunitaea.
(This post was last modified: 01-12-2018, 19:12 by Kriminalu.)

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

esti nebun ma?
(This post was last modified: 28-11-2018, 16:55 by deceneu.)
[Image: ZtRf20v.jpg]
Daca conteaza, Napoleon, ca fondator nu trebuie sa pui problema asa, stiu ca ai investit bani si timp, inteleg ca iti doresti sa se respecte regulamentul, dar de aici si pina la ¨imi iau jucariile si plec¨ nu este o atitudine care te caracterizeaza siar fi bine sa iti revii sau sa revii asupra deciziei. Sunt perioade in care serverul si adminii trec prin perioade dificile, inteleg ca au fost perioade mai grele, nu cred ca e cazul acum doar pt ca 2 admini au intrecut un pic masura, si aici ma refer la amandoi, Alex in mod special este uneori foarte iritant, eu personal cand incepe cu discutii ies dupa server, de asta consider ca este doar un moment neprielnic, si ca toti isi vor revenii la normal si vor intelege ca acel regulament trebuie respectat;

Dute ia o sticla de vin sau ce bei tu, fate prastie si miine revinoti. Nu da cu piciorul la toata munca depusa pina acum pentru o simpla neintelegere indiferent de cum sa pus problema si cine sa suparat.

O seara faina.
O sa reactionez ca si tine :
Daca din cauza mea s-a ajuns ca un fondator sa se retraga, inseamna ca nu mai am ce sa caut ca admin pe serverul asta.
Daca nu vi pe TS sa discutam pana maine seara, ma retrag si eu.
Esti ditamai fondatorul si doar pentru ca esti reticent la idei noi, vi cu sabia in mana, tai in stanga si dreapta, apoi iti iei jucariile si pleci.
Sunt mai vechi decat tine pe serverul asta, asa ca te stiu de cand ai venit. Ai ajutat enorm serverul asta. Cu decizii care au fost pe placul altora sau nu, dar dupa ce s-a discutat intrun fel sau altul , multe din probleme s-au rezolvat.
Miscati fundul ala gras pe ts si hai la o poveste.
[Image: b_160_400_2_ffffff_c5c5c5_ff9900_000000_1_1_1.png]

unde pleci ma lepra
(This post was last modified: 28-11-2018, 21:26 by Asasinul.)
[Image: uKNJgTo.jpg]
Nu cred ca e vb de pro sau contra ci ar trebui sa ii aratati ca ii sunteti cu adevarat prieteni… parerea mea eu sunt mai nou... eu nu pot avea decat respect, despre prietenie putem vb cu alta ocazie

P.S. Cei vechi aveti nr de telefon, sunatil vb cu el, aratativa cu adevarat prietenia si de ce nu respectul, omul a muncit pt server...
(This post was last modified: 28-11-2018, 22:11 by Killermann.)
ai ineput ca copii aia mici
care il supara pe napo ma ?
Te trag eu de urechi
Stiu ca uneori e atmosfera fum pana peste ochi, dar na, suntem oameni, fiecare gandeste in felul lui.
Tu nu trebuie sa renunti !!
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]

[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.