Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Acceptat] Cerere Lloyd.
Nick: ~#(Lloyd)#~
Grad: Administrator.
Motiv: Sunt praf ca admin.
Perioada: Definitiv.
(This post was last modified: 02-09-2018, 22:08 by Barba Neagra.)
[Image: NddB0]
CONTRA
nu mai pune pb ca un copil. nimeni nu a spus asta dar tie iti place sa dramatizezi asa aiurea si binenteles sa ramai in centrul atentiei nimeni nu ti a vorbit urat  ai tinut tu neeaparat sa faci figuri doar am spus ca deja i se facusera poze
tu ai spus ca nu te intereseaza tu vrei pozele ( ca ai tu o problema cu mine si vrei sa demonstrezi ca esti tu cel mai cel)
banuiesc ca ai pe undeva intre 18 si 20 nu mai face figuri de 12 ani
si apropo cand te las sa iti spui parerea si tac am pretentia sa pot vb si eu nu sa imi spui tu ca nu am dreptul sa vb sau ca nu vrei ( alt comportament de maxim 12 ani)
in rest
[Image: 6BlhGZK.gif]
Ai dreptate Deceneu, chiar vroiam sa scriu acuma un roman dar nu are rost. De aia plec sa numai dramatizez, sa fiu in centrul atentiei sau sa fac figuri. Ai dreptate.Va fii de 1000 de ori mai bine decat cu un copil cu gandirea de 12 ani. Si de vorbit? Sa imi aud acelasi replici ? Nu multumesc. Voi sunteti mai buni ca mine si aia e :}. De aia nu te las sa vorbesti, simplu.
(This post was last modified: 01-09-2018, 22:59 by ~#(Lloyd)#~.)
[Image: NddB0]
Ai mai avut admin si ai renuntat repede la el, asta fiind a3a oara…
Din niste certuri, daca era sa-si faca toti cerere de retragere, nu mai era vreun admin mai mare de moderator, dar tu nu reusesti sa temperezi lucrurile, sa vb despre probleme, tu de fiecare data faci cerere de retragere…
Ai mai avut o cerere de retragere acu o sapt sau 2, o data cu Mac, dar vad ca ai sters-o...………..

P.S.: Dece, vb in privat cand e o problema de genu, nu pe forum...
(This post was last modified: 02-09-2018, 22:08 by Barba Neagra.)
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.