Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rezolvat] Unban YuSkkk
Cine ti-a dat ban: Manu
Nickname-ul tau: YuSkkk
Motivul banului: Din cauza "Cosminei"
Ip-ul: 95.76.0.66
Unique ID: sIPmKHPhodAVWeI1EZu3wt4Cuys=
Screenshot(dovada): https://imgur.com/a/3uINaeG
Descrierea situatiei: Am intrat pe ts acum 20 de minute , si erau Manu si Cosmina.
                                Am auzit ca , Cosmina a avut cod pe alt server iar eu i-am cerut un wg pentru a ma asigura ca este adevarat , aceasta a spus ca mi-l da , iar Manu a inceput sa-mi ceara explicatii . 
Mi-a spus "cine esti tu ca sa ii ceri wg" si eu i-am raspuns "dar tu cine esti sa te bagi in discutia dintre mine si Cosmina" , el raspunzandu-mi "ca face si ca se baga unde vrea muschiul lui deoarece el este admin " 
Sunt un bun prieten cu Mac si mi-a spus ca si el a patit ceva asemanator de mai multe ori cu acesti doi indivizi , as dorii sa luati masuri deoarece s-a ajuns prea departe cu ei ... 

Multumesc anticipat , YuSkkk !
(This post was last modified: 29-08-2018, 20:23 by Napoleon.)
Sunt total de acord cu el . Acest admin a intrecut masura de prea multe ori , as dorii sa luati masuri urgente (Napo stii ce mi-ai spus , tine-te de promisiune).
Big Grin Big Grin
Esti fantastic . normal tu nu ai drept sa ceri wg nu esti admin pe acesta comunitate si nu vii pe ts si ma iei la misto cu glume de 2 banii ma bag unde vreau am un grad pe acest server ,tu defapt ai venit pentru saracu de macc (care nu stiu ce vrea) cauta atentie probabil ca tine ce sa zic 2 copii .Mac tu esti un copil care sufera prea mult de atentie ma bucur ca ai luat o vacanta poate pe viitor o sa fii mai destept . Si acuma ce ma intereseaza pe mine ce l mai mult ce ti a promis napo ca sunt tare curios .

a si da era sa uit sunt curios cand am intrecut eu masura copile ... de suparat nu cred ca am suparat pe nimeni cu nimic, din contra , si cu adminu ehh uite ca de cand am admin aici nu am o reclamatie sau cerere unban deci cred ca ma descurc cat de cat . De tine ce sa zic succes  Wink
(This post was last modified: 29-08-2018, 02:06 by Manu.)
Le dai pe dalea cu "copii" si invata sa scrii frate ... Copilul de mine stie sa scrie mai bine decat tn Big Grin
ti am mai zis nu suntem frati ... du te la macc si plangi cu el te rog...
Wg cere doar adminul, nu oricine are chef !! Din punctul asta e cam clar…
Nu stiu ce s-a discutat cu Napo, aici nu pot sa ma bag...

Lasati prostiile si nu va mai atacati aiurea, altfel inchid topicul si il las numai pe Napo sa raspunda !!
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
Eu zic sa rezolve direct Napoleon aceasta problema. Mai ales ca din ce inteleg e cumva implicat.
[Image: HUyUQsX.gif]
Din regulament :
- Codatii se reclama folosind say_team @ nume codat. // gag/kick/ban 30 min

Fara comentarii asupra adminilor! Toate reclamatiile se fac pe forum nu pe server!
Doar admini au voie sa ceara verificare la alti playeri nu si playeri 
Playeri pot sa faca o reclamatie pe forum la un player sau admin la sectiunea corespunzatoare unde trebuie sa aduca si niste dovezi
Manu este owner pe servar si in acelasi timp este admin si pe ts3, daca el ti-a spus ca nu ai drept sa ceri test wargods la alt jucator, tu trebuia sa iti vezi de joc sau daca suspectai ca Cosmina foloseste cod sau altceva, puteai sa faci o reclamatie pe forum unde prezentai un demo.
De data asta o sa primesti unban, daca mai continui cu un astfel de comportament pe ts3 si pe servar vei ramane cu ban permanent.
Macc , ti-am spus de nenumarate ori, daca vezi ca se face monitor faci un demo pe care il pui pe forum sau poti sa imi dai mie personal acel domo unde se vede ca se face monitor iar eu o sa iau masuri, alte comentari sunt inutile
(This post was last modified: 29-08-2018, 20:35 by Napoleon.)

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.