Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Acceptat] cerere AlEx^M!
Nick: AlEx^M!
Grad: Owner
Motiv: Lipsa de respect!
Perioada: Definitiv!

Va multumesc inca odata pentru anii petrecuti impreuna! Multumesc tuturor celor de la care am avut de invatat cate ceva , Rebel , Napo , Dani si restul care au mai fost! O sa ne vedem incontinuare pe ts si la joc , doar ca vreau sa fiu un simplu player! Din cate stiu eu este a doua sau a treia cerere de retragere dar asta vreau sa fie ultima! Am ajuns asa sus pe aceasta comunitate datorita la doua persoane si alea se stiu care foarte bine! Cu ele m-am inteles foarte bine din puncul meu de vedere,..ne-am permis reciproc aproape orice! Daca ar fii sa incep sa povestesc acum despre fiecare imparte imi trebuiesc vreo doua posturi Smile..Pe scurt imi pare rau si inca odata multumesc pentru serile care radeam impreuna pana la 5 dimineata! Succes in continuare!
(This post was last modified: 15-08-2018, 17:51 by Napoleon.)
Cum doresti tu Alex...., totusi poate ai timp zilele astea sa intri pe ts3 sa vorbim.

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Alexone, don't break my heart Sad
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
Salut alex si felicitari , nu ne zici si noua ce sa intamplat ?
(This post was last modified: 07-08-2018, 08:14 by Manu.)
Cred ca cel mai bine ar fi sa intri TS sa vorbesti cu unul din fondatori si apoi sa se ia o decizie....
[Image: HUyUQsX.gif]
Băieți decizia am luat.o eu! Nu am reușit nici în seara asta sa intru
.mâine seara poate termin și eu mai devreme cu munca și reușesc sa intru!
Chiar nu stiu de ce vrei sa renunti la grad, dupa ce te-ai chinuit sa ajungi atat de departe, poate ai vreun motiv intemeiat pe care doar tu il sti
daca vei dori sa revi printre noi esti Bine venit oricand

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.