Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Acceptat] Cerere Retragere
Nick: Z3_FooX
Grad: Helper
Motiv: Pot juca pe sv ca orice simplu jucator fara a avea responsabilitati . Pot  juca si fara grade este un simplu joc , nu se joaca pe bani , il joc de distractie. 
Perioada: Definitiv

Va multumesc !!!!  
(This post was last modified: 29-07-2018, 11:46 by Napoleon.)
Poate ne spui si noua ce sa intamplat...
Ai facut cerere de admin acum 2 zile si acum vrei sa te retragi?
Nu crezi ca meritam si noi niste raspunsuri?
Ori ne spui in acest post, ori o sa intru pe ts3 zilele astea ( nu stiu daca pot intra azi) si astept niste lamuriri

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Nu sa intamplat nimic. Ma enervez foarte repede la joc . Decizia de a renunța la helper a venit azi dimineață când vreo 2 player ambi codati.  Până am dat voteban unul a iesit , altul l-am prins. Celălalt care a iesit avea nick-ul  joker , după 5 minute intra din nou cu aim , până am dat la vot a iesit si tot asa a ras de mine cu helperul meu ca nu am reusit sa ii dau ban. Deci concluzia decât cu helperul meu mai bine fără. Va multumesc!

Sa nu se inteleaga gresit ca as dori un alt grad sau ceva genul . Nu mai doresc absolut nici un grad . Ce sa fac sa imi vars nervi pe laptop ca nu am reusit sa ii dau ban la un player " copil fara minte " ca un om cu capul pe umeri nu intra sa joace cu wall aim speed etc. Eu asa cred ca aici nu este campionatul mondial de cs sau se joaca pe bani care are mai multe fraguri castiga bani sau vreo cupa. Asta este decizia mea . Va rog sa imi respectati decizia.
(This post was last modified: 26-07-2018, 13:39 by Z3_FooX.)
Eu unul sunt

Poate esti tu baiat de treaba, dar daca faci cererea de retragere asa repede, e cam clar ca nu vrei sa iti asumi niciun fel de responsabilitate
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
Deci sa nu se inteleaga gresit , am stiut in ce ma bag dar problema este cu totul alta , nu ca nu am vrut sa am responsabilitate ... iti spun sincer nu am stiut ce comenzi poti utiliza cu gradul de helper ,pentru ca daca stiam nu mai faceam nici o cerere . Cand esti pe server si mai sunt alti admini este ok , dar cand esti singur e ca si cum m-as bate cu morile de vant . In cererea de admin se intreaba de experienta dar nu este luata in considerare . Cred ca am explicat destul !
Și eu am fost helper, dar tot există soluții, îl ții în slay până se satură, după ce ai scris prima comandă, dai consolă și dai enter sau îi dai kick sau poți încerca cu gag și kick și ia ban 2 ore cred.
(This post was last modified: 27-07-2018, 09:07 by Stefan_Rulsss.)
Același lucru care l-am spus și pe teamspeak ți-l spun și aici. Și eu am avut helper și când eu am avut gradul de helper nu mergea nici comanda de voteban. Tu poți da voteban. Se poate da kick se poate da slay. Dar cum a zis și rebel doar dacă vrei cu adevărat să fii Admin aici trebuie să arăți responsabilitate și faptul că vrei să faci parte din Admini, eu zic să te mai gândești. Eu îți dau  gândește-te că gradul de helper pe comunitatea asta se dă cu un scop (Parerea mea).

Si ai vazut foarte bine ca admin de ce nesimtiti am dat, mai ales ala care mi-a deseanat un penis pe poza lui in care are wall si mi-a si trims-o si eu puteam sa zic imi bag picioarele numai vreau sa fiu admin.
(This post was last modified: 27-07-2018, 17:57 by ~#(Lloyd)#~.)
[Image: NddB0]
Eu zic sa strangi din dinti pana poti lua UP la grad.
Cat te mai gandesti iti dau :    

( Ideea e ca nici ca administrator nu e usor, sunt zile in care sunt singurul admin pe server, iar codatii sunt 5....6. Iar pana resuseti sa ii banezi pe toti, jumatate din playeri ies, iar cealalta jumatate, te fac in toate felurile, pentru ca din punctul lor de vedere nu esti destul de rapid.  E alegerea ta, tu sti ce poti si ce nu.)
[Image: HUyUQsX.gif]
fox totul se face cu rabdare toti am fost helperi si toti am trecut prin asta nu trebuie sa renunti pt asa ceva
e normal te enervezi dar cresti in grad si iti va fii mai usor
eu zic ca este pacat sa renunti de la mine ai
(This post was last modified: 27-07-2018, 18:59 by deceneu.)
[Image: 6BlhGZK.gif]
[Image: wP413zi.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.