Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inchis] Ce am fost si ce am ajuns....
Sa traiti domnilor si domnisoarelor,
in ultimele 2-3 luni activitatea adminilor (incepand cu "HELPER") pe server si forum a scazut destul de mult.
In urma cu 2, 3 ani, imi aduc aminte cum toti ne intreceam in a gasi si bana codati. Toti vroiam sa avem cele mai multe postari pe forum....
Acum, desi lista staff-ului cuprinde un numar destul de mare de admini, activi sunt cel mult jumatate din ei. (nu ma consider unul din cei superi activi, asa ca lasati atacurile puerile pe altadata)
Multi se multumesc sa isi dovedeasca activitatea doar prin votarea serverului o data la 2.....3 zile. Altii intra pe server o data pe saptamana, sau la 2 saptamani si nici nu mai saluta, nu mai vorbesc de implicarea ca si "admin" in timpul jocului. Daca ma gandesc bine au si dreptate, de ce ar mai saluta ? Ne mai cunoastem in vreun fel ?
Inteleg ca fiecare are si o viata personala, probleme, chef de altceva....... sunt unul dintre voi. Am 44 ani, 2 copii, un servici care imi omoara 70% din timp si o casa de intretinut. Dar...... A.ti venit si a.ti cerut sa fiti admini, fara sa va oblige cineva.
Ideea mea e ca S-au bagat bani multi in tot ce inseamna comunitatea asta (NU sunt nici unul dintre cei care au donat bani, am doar vreo 3 busturi date), si ma intreb daca nu ar trebui sa ii scutim de cheltuieli pe cei ce investesc si sa dispara tot ce inseamna aceasta comunitate.
Poate ca sunt probleme, poate ca unii se cred zei si va deranjeaza, poate ....... vreti sa vorbiti despre asta.
Napoleon a organizat o sedinta Duminica (1 iulie 2018) la ora 20:00, aveti ocazia sa vorbiti, sa spuneti ce va impiedica sa va implicati, aveti ocazia sa vorbiti "face to face" cu cei care credeti ca v-au nedreptatit in vreun fel si asta a dus la inactivitatea voastra.....
In momentul asta numarul adminilor care au spus "prezent" la sedinta este 4....sau 5...

Cred ca am vorbit prea mult, ca de obicei, dar sper ca ideea in sine a fost inteleasa.

Weekend fain sa aveti, sa fiti iubiti
(This post was last modified: 26-07-2018, 23:41 by Barba Neagra.)
[Image: HUyUQsX.gif]
e groasa treaba. nu stiu ce sa zic , parca vad sedinta asta in 4 persoane , si am lucruri de spus , m-a deranjat butu de asasinul faceti ceva cu el sa ii dau lame ca , conduce in clasament
[Image: 6BlhGZK.gif]
Smile)))) o sa fiu prezent
Sedinta a trecut, topic inchis
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.