Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Acceptat] Cerere Unban
1. Nick: tom
2. IP: 109.166.134.69
3. STEAM_ID: VALVE_ID_LAN   0 00:06
4. Harta: kabul (parca)
5. Ziua/Ora: 12/2/2018  ~ 21:00
6. Adminul care ti-a dat ban: napoleon
7. Dovada: https://imgur.com/a/v9VaW

tin sa mentionez ca si ieri mi s'a intamplat la fel (alex, parca il chema pe admin poate sa confirme ca si el m'a pus sa fac un test si dupa mi l'a gasit)
si i'am spus lu napoleon ca nu pot sa fac testu dar nu a inteles....aseara mi s'a intamplat pe numele Willy, suntem 2 frati care jucam de pe acelasi ip (Willy & tom)
(This post was last modified: 15-02-2018, 21:43 by Napoleon.)
La dovada pusa de tine se vede in primul rand ca nu este in aceiasi zi cand ai primit ban, ziua la tine in dovada este 11.02.2018 iar eu ti-am cerut ieri pe 12.02.2018 plus ca cand incerci sa faci acel scan in dovada se vede clar ca ai cs-ul inchis si de acea iti da acea eroare, iti spune clar si la scanare ca nu esti in cs. Deci pe cine vrei sa păcălește pana la urma?

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Buna scuza asta... Smile))))
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
daca te'ai uita jos ai vedea cs'u deschis, folosesc nvidia e8 daca tu imi spui ca nu am cs'u deschis si in momentu' in care tu ai dat ban nu am fost eu la pc si a jucat fratele meu de aceea a jucat cu numele "tom" ce voiam sa scot in evidenta este faptul ca nu pot face test wg pt ca nu imi gaseste cs'u, iar cand a luat el ban nu a mai facut ss...alex mi'a facut si poze si dupa mi'a cerut wg, doar ca el mi'a gasit wg dupa ip cand i'am zis eu ca nu pot face...faceti ce vreti dar nu ar trebui sa dai ban atata timp cat playeru iti spune ca nu poate face wg, ii poti face poze sau chiar un demo si ceri parerea altor admini, el nu ti'a zis ca nu ti'l da, ti'a zis ca nu poate sa'l faca, ceea ce e adevarat
Inainte sa te pronunti ca nu am voie sa dai ban pentru neprezentare wg sau mai stiu eu ce, te sfatuiesc sa citesti regulamentul servarului si apoi sa revi cu un reply asupra a cea ce ai spus. Majoritatea servarelor de cs folosesc aceasta aplicatie pentru ca este destul de eficienta si nu este problema mea ca tie iti da eroare la scanare sau mai stiu eu ce, este de datoria da sa sti daca iti merge sa faci acel scan si daca iti salveaza pozele cs-ul pe care il folosesti. Daca inainte cu o zi ai intampinat aceasta problema era de datoria ta sa iti rezolvi problemele si abea dupa acea sa revi pe servar.
(This post was last modified: 13-02-2018, 17:38 by Napoleon.)

e de datoria mea sa verific daca imi merge o aplicatie de scanare a cheat'urilor (tinand cont ca acea aplicatie poate avea de multe ori erori, tu nu le iei in seama), e de datoria ta de admin sa verifici un player, daca nu poate fi verificat cu un rahat de aplicatie, poti face verificare "old school" bineinteles daca esti in stare de asta si cu privinta la ban daca nu vreti sa mi'l scoateti si sa aveti playeri in continuare, e problema voastra, asa o sa va pierdeti multi playeri din cauza unor admini care se limiteaza la o aplicatie din lene de a verifica un player cum trebuie, cheers

si in ce priveste "inainte sa te pronunti ca nu am voie sa dau ban pentru neprezentare wg" nu cred ca nu ti l'a prezentat daca lui i'ar fi mers, daca nu merge sa faci testu wg ce dracu sa iti prezint, pe bunica??!!! verifica playeru cum trebuie
(This post was last modified: 13-02-2018, 19:14 by willy.)
   in dovada ta nu e cs deschis dar daca ai csnividia e la fel cum ai fi jucat cu cod
Angel https://giphy.com/gifs/conan-the-barbari...YxNG1uRNFS[Image: conan-the-barbarian-LS2YxNG1uRNFS]

[img]15181363_1207136282698602_7119780350081052939_n[/img]
wow, de unde parerea asta ca daca ai cs nvidia ai si cod??!! il folosesc doar pt control fps si imi place cum arata...pana la urma folosesc ce cs vreau atata timp cat nu folosesc un cod, nu inteleg care e problema ta in legatura cu cs'u
pana nu am vazut nici un test de la tine vei ramane cu banu
[Image: wkTKScZ.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

poti sa te uiti in log ca probabil alex nu il mai are, ala a fost un test dar care eu nu stiu cum s'a facut atata timp cat mie imi da eroare

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.