Register
Poll: Sa ramana asa cum este acum sau sa se adauge teamflash si player collisions?
Ramane asa
Se adauga
[Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere
De acord cu schimbarile propuse. Eu le-am cerut deja, dar Napo ala uracios m-a refuzat. Cu flash mai e cum mai e.....dar cand ii vad ca se imbulzesc toti pe o usa inebunesc, ca sa nu mai vorbim de momentul cand se pleaca din baza.....
[Image: xmpE4u7.jpg]
sa fie ca inainte .
Eu sunt  mie îmi place serverul cum este acuma. În opinia mea este mai normal asa decât să facă 5 rush pe porțile de la dust2 pe lung si sa nu ii poti opri că văd unul prin celălalt sau că pot trece unul prin celălalt să numai zic de rush pe mid și aici mai pot da multe exemple. Cu flashurile la coechipieri asta este se mai întâmpla și eu fost flashuit de o grămadă de ori de coechipieri și nu am probleme cu asta..
[Image: NddB0]
ca inainte.
[Image: wP413zi.gif]
deci pana la urma cum facem cu serverul?...Mai are cineva ceva de zis sau luam o hotarare??
Si eu astept o concluzie... Big Grin
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]
Respectam voturile sau nu? Smile)
Poate la ce a postat Xpre la punctul 2 am sa stau sa ma gandesc daca il voi adauga.

Dar observ in ultimul timp ca nu prea este activiate din partea adminilor si pentru asta am sa trec la decizii finalane .
(This post was last modified: 14-02-2018, 19:30 by Kriminalu.)
[Image: wkTKScZ.gif]
[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

[Image: 2aSCak1.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.